Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook preblikavajuca obrazovka

v spodnej časti mi preblíkava vrchna časť obrazovky je to prehliadne slabšiej farby robí to iba vo windows screene ako náhle niečo zapnem vo full screene ako hru film video tak to nerobí. Vie mi niekto proadiť čo to môže byť ovládače som aktualizoval takže tie by to nemali byť

cez Geforce experience som aktualizoval ovládač. niektoré ovládače som aktualizoval cez driver booster a iné cez systém v ntb, nahral som aj video pretože ta blikajúca spodná lista sa nezobrazuje všade, len neviem ako ho tu mam vložiť

To je špatně. Veštkeré ovladače stahuj ze stránek výrobce toho notebooku.
Přes "driver booster"... No, tady máš výsledek... Zrovna přeinstaluj Windows a nainstaluj veškeré ovladače ze stránek výrobce notebooku.

Škoda, že jsi nenapsal typ toho notebooku, třeba má na stránkách výrobce ovladače i pro Win 11. No hlavní je, že to nějak funguje. Já jsem Win 10 nemusel, bylo to pro mě utrpení, ale dá se na to zvyknout jako na všechno.

No, popravdě mě toho moc kromě přeinstalace systému nenapadá. Možná zkusit ještě nějaký live Linux a jestli se to bude chovat stejně, tak bude na vině hardware.
Pokud to pojede bez problémů, tak jedině přeinstalovat WIN. Více šetrných možností asi není. Pokud budeš přeinstalovávat Windows, tak si zálohuj pro Tebe důležité soubory.

Teoreticky může, občas se může uvolnit ten FLEX kabel z obrazovky do desky. Už jsem viděl i nějaké, které vypadaly v pořádku, ale uvnitř byly zlomené, jenže by na to neměl vliv zobrazení v okně a fullscreenu. Zkus nabootovat z flešky Live linux, nemusíš ho instalovat, stačí jen spustit.
Taky to můžeš propojit s Tv a hned budeš vědět, kde je chyba.