Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pripojenie zariadení

Zdravím, chcel by som poradiť od vás skúsenejších čo sa týka kvality a odozvy kde by sa mali pripájať zariadenia ako sú slúchatká, klávesnica alebo myš a podobne. Do monitoru, do zdroja alebo do PC bedne?

Díky za rady a vopred sa ospravedlňujem že otravujem.

Za mě vždy do desky, pokud je to možné, ale jak píše Wikan, ten rozdíl stejně nepoznáš. Možná bys ho poznal, kdybys zapojil nějaké 5ti metrové kabely a 0,5 metrové kabely. Klidně to vyzkoušej. I tak ale pochybuju, že bez změření nějaké 1ms navíc bys to poznal.