Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Edge - Je možné zakázat přepínání stránek v připnuté kartě?

Dobrý den,

V Edge mám připnuté karty s nejpoužívanějšími stránkami. Problém je, že ty kartu můžu stále normálně používat a dostat se úplně jinam.

Je, prosím Vás, možné nastavit, nebo spíš doinstalovat nějaké rozšíření, které by tohle zakázalo? Spíš než konkrétní URL bych potřeboval se pohybovat pouze v rámci domény.

Děkuji

Zkusil bych při klikání na odkazy používat levý CTRL.