Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No Input Signal

Zdravím všechny! Mám problém s kterým jsem se ještě nikdy nesetkal a tudíž nevím jak ho mám vyřešit. Sestavil jsem si po delší době vlastní PC- ZDROJ LC POWER LC420H(420W),zákl. deska MSI K9MM-V(MS-7312),procesor AMD Athlon 64 X2 5000+(2,6GHz),pamět 1GB DDR2-SDRAM,grafika ATI Radeon HD 3650 AGP(512MB DDR2),systém WinXP Professional SP2. Grafickou kartu jsem dokupoval před týdnem(předtím používaná stará GeForce FX 5700-chyba nebyla) a při výmeně nastal následující problém, při delším zatížení PC z hlediska grafiky např. novější hra atd. mi cca po 3/4 až hodince zčerná monitor a detekuje mi hlášku NO INPUT SIGNAL, přičemž aktivita PC se zdá stále stejná. Moc všechny prosím o pomoc a předem děkuji.

tak lidi konečně jsem se dostal k tomu podělanému novému zdroji a chybička stále přetrvává. Zdroj je XILENCE power 550W, ATX2.2, pasivní PFC, 120mm ventilátor, 22 – 25 dB. Změna je akorát v tom, že nyní grafika spadne během několika minut a pro jistotu mi ani nezačne nic psát. Prostě mi zůstane všechno jakože běžet akorát začne počítač pískat