Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem android - ako vypnem upozornenia?

ahoj,
19dh
tam to dole, ako pise ze "prepacte, nepodarilo sa prihlasit...."
ostavaju mi dole na displeji oznamenia a neviem, ako sa toho zbavit. aj prekryvaju rozne tlacitka, napr. ked pisem spravy. toto konkretne bolo z poistovne,aj ked zhodim aplikaciu, ale robia to aj ine aplikacie.
novy telefon, moj prvy android, skusal som nastavenia prejst, ale na nic neviem prist.
dakujem

Na Android expert nejsem, ale hodně záleží i na nadstavbě na GUI a to mají výrobci často své, teda potřeba znát konkrétní telefon, případně jaký launcher používáš.

Ale jak znám Android, tak to vypnout nepůjde, ale to je jen můj tip, třeba mě někdo vyvede z omylu.