Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak na Thunderbird a několik uživatelů PC s vlastními účty ve Windows?

Rád bych na novém PC naistaloval Thunderbird, ale ideálně tak, aby na PC byla jenom jedna instalace TB a v každém Windows účtu bude mít TB vlastní individuální profil a uživatelské e-emaily. Stačí TB nainstalovat y admin účtu a v každém Windows účtu si automaticky vytvoří vlastní profil anebo jej musím každému uživateli nainstalovat zvlášť ze Storu?

Řešení:

Nainstaluješ jednou a každý uživatel sií při prvním spuštění zprovozní svůj účet.
Ne, aplikaci nemusíš instalovat každému zvlášť - pouze zprovoznit...

protože tě nemám rád. když vidím tukana tako ty, stavidla lží se mi spouští automaticky, říká se tomu dávicí reflex. kdyby ses tu někdy choval slušně a ne jako pražský póvl, možná by ses dočkal jiných odpovědí.

teď vážně:
až ti korporát předinstaluje off365, dostaneš odpověď proč je polofunkční a nedoinstalovaný: protože se nejdřív musíš přihlásit ke svému profilu.
chrome jsem kdysi opustil před >10 lety, když se místo do program files začal instalovat do userprofile. takže si jeho chování vyřiď s googlem.
enterprise verze chrome to nikdy nedělala, ta je vždy v programfiles.

Ty tvoje bláboly mimo téma k mé osobě nechám bez reakce.
K věci. Psal jsi "horší výrobci sw" a "instalují" a "pokaždé".
Instalují je přítomný čas. Když jsi nechal Chrome před 10 lety, tak se nevyjadřuj k současnému stavu.
Výrobce sw Office je Microsoft. A Office se instaluje defaultně do Program Files. To, že nějaký korporát nainstaluje Office někam jinam než se běžně instaluje, je sice nejspíš možné (nezkoušel jsem to v případě Office a ani jsem to nikde neviděl), ale psal jsi o výrobci sw a ne o nějakém korporátu, v tom případě je problém na straně toho korporátu, pokud se ti nelíbí kde ten Office je.
A proč mi píšeš o nějaké odpovědi proč je O365 polofunkční nebo nedoinstalovaný v případě nestandardní instalace, to jsem vůbec neřešil a odpověď na to rozhodně nepotřebuju.
Takže příště nelži! (myslím tím to, co jsi psal v čase 21:01)