Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Thunderbird jak zrušit default nastavený začátek úkolu

Zdravím.
Používám Thunderbird a když nově zadávám úkol, tak je teď vždy předdefinovaná fajfka u začátku. Dříve to zaškrtnuté nebylo a asi po nějaké aktualizaci je to default zaškrtnuté a nemohu najít, kde to zaškrtnutí zrušit. Viz přiložené obrázky s novým úkolem a se starým (ten má jen dočasně smazaný název).

Důvod? Úkoly používám jen jako trvalou poznámku v postranním panelu (F11) a využíval jsem pro přehlednost zezelenání u těch nejdůležitějších, co už podle datumu měly být splněné.

Nevíte někdo jak to změnit aby začátek nebyl povinný?

Řešení:

Co to tady zkouším, tak ta fajfka se tam zobrazí, pokud třeba změním stav Opakovat...
edit: a myslím si, že to bude někde v Nastavení - Obecné - Editor předvoleb - Zobrazit vše..?

Dík. Tam toho je ...
Zkusím to projít a snad něco najdu.

edit: vyřešeno položka calendar.alarms.onfortodos byla ve stavu 1. Po změně na 0 už to zaškrtnuté není. Důvod, proč to bylo změněné nevím. Ale to už teď není důležité.

Díky za pomoc i nasměrování.

Dík. Tam toho je ...
Zkusím to projít a snad něco najdu.

edit: vyřešeno položka calendar.alarms.onfortodos byla ve stavu 1. Po změně na 0 už to zaškrtnuté není. Důvod, proč to bylo změněné nevím. Ale to už teď není důležité.

Díky za pomoc i nasměrování.