Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Laserova tiskarna pro domacnost

Hezky den vsem.
Potreboval bych poradit s multifunkcni tiskarnou. Hledam tiskarnu, laserovou, s moznosti skenu do emailu-ale neni to podminka,oboustrany tisk a barevna vyhodou. Cena samozrejme co nejmin. Cena nahradnich toneru asi nema moc smysl resit,protoze je u vsech vyrobcu priblizne stejna.
Neporadite nekdo?

Řešení:

Občas jdou koupit v akci za velmi srandovní cenu barevné "LED" OKI. Jako - před pár lety jsek koupil jednu domů asi za 5000. S velkými tonery, žádné startovací na pár stránek. Po 4-5 letech tonery dochází - půjde to asi na sběrný dvůr. Sada tonerů dražší než celá tiskárna... :-/

Když bude tisknout málo, tak velmi pravděpodobně mu chcípne transfer belt. Takových barevných mrtvolek jsem už viděl mnoho, trpí na to hlavně levné HP. Projevuje se to barevnou "duhou" různě rozmáznutou po celém papíře. Navíc na 10 stránek měsíčně se fakt nevyplatí dát minimálně těch 7 tácků za barevný laser s naprosto nesmyslnými náklady. Za rok i s tímto tempem dojedeš startovací tonery a čeká tě finanční tonerová past.

edit:a recyklované tonery, ve kterých notoricky selhávají stěrky? To fakt nechceš, vybírat z tiskárny vysypaný toner...