Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem nového notebooku

Zdravím!
Chtěl bych si pořídit nový notebook. Využívám hlavně na školu a filmy, někdy méně náročné hry (maximálně League of Legends), nejdůležitější je tichost, dobrá kvalita obrazovky a lehká váha. Cenově do 25 000kč.
Děkuji za tipy :)

Edit: Právě jsem se díval na istyle kde je momentálně macbook air z roku 2020 čip M1-8 jádrový 3,2GHz a 8GB ram v mojí cenové kategorii. Myslíte že na školu a nějaké to lehké hraní (viz výše) stačí? Myslím si že by mi vyhovoval, není to ale zbytečně vysoká cena/výkon?