Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smyčka při přesměrování

Dobrý den,

potřebovala bych pomoct s jedním problémem. Když chci navštívit Instagram, píše mi to tuhle chybu: (Smyčka při přesměrování. Při spojení s www.instagram.com nastala chyba. Tento problém může být způsoben zakázáním nebo odmítnutím cookies.)
Tohle se mi objevuje už asi týden. Předtím to fungovalo úplně normálně. Jak to mám opravit? Nevím co s tím, cookies jsem mazala a nic. Nejde mi to ani na jiných prohlížečích. V těchhle věcech se vůbec nevynám, potřebovala bych aby mi s tím někdo podrobně poradil (podrobný návod), jako pro hlupáka. :D

Vážím si veškeré pomoci, už jsem z toho zoufalá. Děkuji

Teď si vzpomínám: podobné chování chování si člověk vyslouží když blokuje v prohlížeči ochranu cloudflare DDOS (/cgi-bin/challenge, /pica.js) nebo když blokuje consent.youtube.com,consent.google.com,...

člověk si tedy řeší "GDPR OCHRANU před cookies" po vlastní ose místo toho ho ty stránky poblejou takhle

taky se mi to stává na youtuebe.com, video hraje pár vteřin a pak se to redirectne samo na sebe