Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to dobrá sestava?

zdravím mám možnost koupit tuto sestavu za 8000 vyplatí se ? hry typu Csgo, lolko, overwarch valorant

Specifikace:
Ryzen 5 3600, 16 GB DDR4, ASUS STRIX R9 FURY 4G Gaming, 256GB NVMe SSD na systém + 2×256GB SATA III. SSD + 500 GB HDD, EVGA supernova g2 1300w
Pocítac byl postaven v druhé polovine 2021 a od té doby byl pouziván na skolu, obcasne hraní a programováni.

nema to grafickou kartu (to co tam ma je zastaraly vtip), ty smesi malych ssd snad pujdou prezit, zbytecne tezitko hdd, neznama zakladni deska, uchylny zdroj, tipuju to na hnusny zavazejici big tower.

za 8t mi ta snuska odpadu neprijde levna.

Je to drahý. Dejme tomu, že dotyčnému řekneš, že dáš 4.000, pak by to asi bylo bez námitek. Nicméně to není herní PC na jakékoli současné hry. Je to dobré tak na kancl a internet.

Edit: Přepsal jsem to z 5 na 4 tisíce, koukal jsem na netu na bazar a tohle fakt neni za víc peněz.