Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor Intel Core i5-10600KF - nízká frekvence

Dobrý den ,mám takový blbý dotaz skládal sem si PC vše běží jak má bych řekl jen sem se díval na pár věcí a mám procesor Intel Core i5-10600KF který má takt 4,1 max na 4.8 ale mě běží jen na 3.9.
Tak mám takový dotaz jestli není něco špatně
Děkuji za radu

Změna hloupého předmětu, původně: Procesor (host)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Jaké máš teploty bez zátěže v zátěži? Sedí správně chladič? Pokud budou nad určitý limit, tak CPU nedovolí kvůli ochraně taktování.

Kontroloval sem právě vše už , zdroj je taky víc nez dosti silný je tam 650 ,kontrolovál sem právě i jestli jede jen jedno jádro nebo všechny což jedou všechny při velké zátěži ( stres testy atd ) ,takže fakt nechápu co stím je prostě furt jede jen na 3.9 což se mi nezdá