Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se sice zapne, ale nenaběhne

Mám jeden starší PC, který je nyní už jen na práci. Začal s ním být problém, že po zapnutí se sice začnou točit větráčky a jako by běžně startoval, ale nakonec prostě nenaběhne. Vypnout se dá pouze vytáhnutím zásuvky od elektřiny. Tímto způsobem naběhne zhruba až tak na 3-5 pokus. Měl někdo podobný problém? Mám podezření buďto na zdroj a nebo odchází celá základní deka. Jde už o starší PC, takže pokud by to byla opravdu základní deska, tak už to asi nemá smysl dávat do servisu. Ale možná s tím máte někdo zkušenosti a může to být jen nějaká prkotina. Díky za radu

Nejspíš to bude jak píšeš, buď zdroj nebo deska. Začal bych výměnou zdroje (někde si půjč, nemusíš hned kupovat nový) a když to nezabere, tak budou na desce nejspíš vyschlé kondenzátory. Ty stačí většinou vyměnit a je to otázka pár korun. Začni ale tím zdrojem, jinak se z místa nepohneš.