

Výmaz neplatných emailových adres
Zdravím.Pokud píšu email a zadám začáteční písmeno do adresy,objeví se mi hned adresy na které jsem dříve někdy napsal.Jak je odstraním nebo opravím ? Děkuji za radu.
Používám Firefox,jde o to že jsem několik emailových adres spletl a teď nevím jak se jich zbavit.V nastavení firefoxu jsem to nenašel.
Co třeba nastavení > vymazat důvěrná data?
To bylo první co jsem zkoušel..stále stejné.
Najet na tu nežádoucí adresu myším kurzorem a zmáčknout Del, u starších verzí Firefoxu Shift + Del nefunguje?
Chci vymazat nejlépe všechno.Přítelkyně začala nějako čenichat a já se těch adres potřebuji zbavit.Ani Del nefunguje.
Ak nefunguje Nastroje > Odstranit sukromne udaje, mate to blbo nastavene. Nastavite to v Nastroje > Moznosti > Sukromie > Nastavenia.
Přesně tak,jsem na SEZNAMU,tak mám asi smůlu..
Nedrbe ti? CO s tym ma zas seznam? Proste sipkami na to prejdi a zmackni Del. Ked to nefunguje tak mas polamanu klavesnicu.
Nedrbe mu. Má to na Seznamu a čučí na to WEBovým rozhraním, Firefox přeci není poštovní klient a Del mu nemůže fungovat. A odpověděl patrně na Remcu. Hoch je asi trošku iritován, že mu přítelkyně načte kontakty a zmlátí ho za ně
. Ostatně jako bych to neznal
... Ale já zase umím vše nevhodné bleskurychle zničit
.
Díky za radu mám to hotové.Šlo to přes ten adresář.
To je fajn. Už tě nebude mlátit...