Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung A33 5G - pripojitelna prislusenstvi?

Donry den,

prosim vas, zajima me, jaka vsechna prislusenstvi muzu pripojit k mobilu Samsung A33 5G?

Mobil ma pouze 1 port USB-C, zadny dalsi port nema. Vyrobce - Samsung - neuvadi zadny vycet kompatibilnich druhu (trid) prislusenstvi ani zadny vycet kompatibilnich znacek a typu.

Nejvice me zajima, zda muzu pripojit toto prislusenstvi pres vhodne redukce nebo adaptery:

-USB-OTG - pres USB-C-to-USB-A redukci: USB klavesnice, USB mysi, USB flashdisky, USB prislusenstvi, ...?

-monitor/televize a vystup obrazu pres kabel pres jakykoliv obrazovy konektor (se zvukem nebo bez zvuku - je jedno): redukce/kabel/adapter z USB-C na HDMI, VGA, Kompozitni, S-Video, Komponentni, SCART, RF, ...? (nepiste bezdratovy prenos obrazu - o tom vim a ten me nezajima)

-USB-C-to-3.5mm-audio-jack redukce pro pripojeni jakychkoliv sluchatek nebo reproduktoru nebo sluchatek s mikrofonem pres 3.5mm audio jack,

-USB-A externi Ethernet RJ45 sitova karta,

-USB-C-hub s konektory USB-C, USB-A, 3.5mm audio jack, Ethernet RJ45, jakykoliv obrazovy vystup (HDMI, VGA, Kompozitni, S-Video, Komponentni, SCART, RF), ctecka karet, nabijeni telefonu pres hub,

-...pripadne lze-li pripojit neco dalsiho?

Dekuji.

(Cituji sam sebe v hlavnim dotazu:)
"Vyrobce - Samsung - neuvadi zadny vycet kompatibilnich druhu (trid) prislusenstvi ani zadny vycet kompatibilnich znacek a typu."
(konec citace).

Samozrejme, ze uplne nejdriv jsem se zeptal:
1.) Primo vyrobce = Samsungu, a hned potom
2.) "Strejdy Googla".

Ani na jednom z tech mist nebyly k zjisteni vubec zadne souvidejici potrebne informace - vubec nic o podpore nebo nepodpore zadnych standardnich zarizeni.

Coz je duvod, proc jako na 3. misto se ptam zde na poradne.

Poradite, prosim, nekdo?

Ja som na gúgli niečo našiel

OTG áno
USB 2.0 základné veci ako klávesnica, myš, usb čítačka sd kariet a podobne áno
VIDEO výstupy nie
RJ45 neviem, možno..
USB-C dock nie, resp áno len v zmysle jednoduchého usb hubu, ktorý bude podporovať vyššie spomínané kladné položky, video výstup tam nebude.

Na to všetko ostatné by si potreboval Galaxy S radu. Ale moc by som sa na to neupieral, ani tam to nie je žiadna sláva. Núdzovo sa to síce dá použiť v docku, ale na prácu to nie je.
Perlička na záver, ak budeš mať v docku napríklad 16:10 monitor, tak obraz z telefónu pôjde natvrdo formátom 16:9 a natiahne sa do výšky..