Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instagram: Je nám líto, ale tato stránka není dostupná.

Už nějakou dobu se potýkám s tím, že mi instagram odmítá načítat profily. Při načítání se v hlavičce zobrazí správný název profilu, ale pak se změní a zobrazí se pouze toto

[W1oaDBT.png]

• Zkoušel jsem změnit DNS servery z 1.1.1.1 / 1.0.0.1 na googlácké 8.8.8.8 / 8.8.4.4
• Přes admin cmd panel jsem použil příkaz: ipconfig /flushdns
• Uvedl jsem router do továrního nastavení a restartoval ho.
• Zkusil jsem Firefox, Chrome, Edge, Samsung Browser - i v anonymním módu
• Zkusil jsem i druhý PC
• Zkusil jsem i další dva telefony

Tento problém je u jakéhokoliv profilu na ig a projevuje se na domácí síti, ale taktéž i na mobilních datech.

Netuší někdo kde může být problém? Před více než měsícem jsem si odstranil účet u facebooku a instagramu (30 dní je čekačka, než dojde k trvalému odstranění). Čistě teoreticky mi přijde, že po uplynutí oněch 30 dní se mi tento problém objevil. Že by mi instagram zabanoval IP ze kterých jsem chodil původně na IG/FB? Protože kdyby byl problém někde v domácí síti (na straně poskytovatele), tak by ten problém přeci nebyl i na mobilních datech s jinou IP a jiným poskytovatelem.

Edit -> Ještě jsem zapomněl říct, že když otevřu link na nějakou určitou fotku (post), tak se normálně zobrazí. Chyba je jen přímo na hlavní stránce profilů.

Řešení:

Založil jsem si včera tedy znovu účet. Ihned jsem dostal ban (prý za porušení jejích podmínek - jakých? To mi už nikdo neřekl.. Jméno jsem vyplnil pravé a přezdívka nebyla nikterak vulgární, úplně normální přezdívka, kterou jsem používal na předchozím odstraněném účtu) a IG po mně chtěl selfie, s tím, že musím držet v ruce papír na kterém je napsáno mé jméno, přezdívka a kód, který mi píše aplikace.

Ačkoliv nerad, tak jsem to udělal a na kraj připsal ještě "wtf?" :) << Možná se někdo urazil :'( *fňukny.

Ráno mi přišel od facebooku e-mail

Hi, We can’t give you access to this account or continue to process your request because we haven’t received an acceptable image to verify account ownership. Thanks

Odvolat se nejde, píše to, že jsem byl již "přezkoumán" a další možnost už není. V podstatě jsem dostal perma ban na mé telefonní číslo a e-mail.

Takže mi milá zlatá META může políbit.

Založil jsem si včera tedy znovu účet. Ihned jsem dostal ban (prý za porušení jejích podmínek - jakých? To mi už nikdo neřekl.. Jméno jsem vyplnil pravé a přezdívka nebyla nikterak vulgární, úplně normální přezdívka, kterou jsem používal na předchozím odstraněném účtu) a IG po mně chtěl selfie, s tím, že musím držet v ruce papír na kterém je napsáno mé jméno, přezdívka a kód, který mi píše aplikace.

Ačkoliv nerad, tak jsem to udělal a na kraj připsal ještě "wtf?" :) << Možná se někdo urazil :'( *fňukny.

Ráno mi přišel od facebooku e-mail

Hi, We can’t give you access to this account or continue to process your request because we haven’t received an acceptable image to verify account ownership. Thanks

Odvolat se nejde, píše to, že jsem byl již "přezkoumán" a další možnost už není. V podstatě jsem dostal perma ban na mé telefonní číslo a e-mail.

Takže mi milá zlatá META může políbit.