Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se dostat do systemu

Dobrý den prosím, Kupoval jsem si úplně nový notebook pod značkou ASUS ROG Zephyrus M16 (2022) GU603

Problém je v tom že když zapnu počítač tak mě to hned nedá do systému ale ukáže se tam tohle diky akorát nevím jak jsem vložit fotku jsem na telefonu

loading...

Rád riskuješ, co?

Prodejce má 32 negativních komentářů... Ale jsou to tvoje peníze, tak co se vzrušuju. Koupit notebook bez OS, to byl nápad!

Prodejce nekomunikuje, produkt zakoupen 17.2.2023, zboží nedodáno. Bylo zaplaceno ihned po zakoupení, prodejce dvakrát kontaktován pomocí zpráv na aukru, ani jednou neodpověděl, peníze nevrátil. Předávam k řešení aukru a zvažuji podání na policii.

Zboží dodáno až po 2 urgencích. Dodavatel při komunikaci arogantní, na e-mail nereaguje. Omylem jsme poslali na jeho účet platbu pro jiného dodavatele, už měsíc nám ji zadržuje. Dodnes nedodal daňový doklad k transakci. Důrazně nedoporučuji!!!

Objednal, zaplatil jsem a nebylo dodáno!

Tak se podivej po nejblizsim servisu pocitacu, zavez to tam, zaplat. Usetris spoustu casu a nervu (nejen svych) ;-)
Poradna je poradna, ale to neznamena ze te tu bude vodit nekdo za rucicku kdyz neznas zadne zaklady a ocividne nemas ani moc snahu nejake vedomosti ziskat samostudiem (tech informaci je nepreberne).