Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC běží ale do monitoru nevysílá signál

Zdravím a snad mi tu nebude nikdo nadávat. :-D
Bedna po sestavení a zapnutí jede, grafika, chladič, větráky, akorát klávesnice bliká červeně a monitor hlásí No HDMI signal, takže bez šance jít do biosu. Zkusila jsem vše, přesadit a očistit ramky, na chvíli vyndat baterku, zkontrolovat konektory. HDMI jsem samozřejmě zapojila do grafiky. Už to nechám zkušeným lidem, jenom by mě zajímalo, kde jsem to mohla zmrvit a jestli to není grafikou? Máte s tím někdo zkušenost? Děkuji za každou odpověď. :-/

na chvíli vyndat baterku

docela by mě zajímalo, kde se vzal tento letitý tupý nešvar. je to k ničemu, cmos reset se takto nedělá.

- pc musí být odpojen od napájení, jinak má cmoska pořád šťávu ze standby.
- mnohem jistější je dělat cmos-reset k tomu určeným jumperem na základní desce, než čekat minutu na vybití interních kondenzátorů a pak dostat náhodný polopřepsaný obsah cmos.

dotaz na výběr komponent:
ten procesor někdy v té desce jel? má tajná deska správnou verzi biosu pro tento tajný procesor? minimální revize pro daný cpu se dá dohledat na stránkách tajného výrobce desky.