Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PayPal ověřovací SMS

Zdravím,
přišla někomu někdy ta ověřovací SMS, když se občas chci přihlásit na PayPal skrz prohlížeč, mně nikdy nedojde, někdy to nabídne alternativní metody skrz naťukání čísla automatu telefoním hovorem, ale teďka to chtělo jen ověřovací číslo z SMS, jestli to slouží k zabezpečení, tak to moc nefunguje, kód z SMS nepřišel, tak jsem dal poslat znovu a hodilo to chybu "Odeslaní se nezdařilo" a bílá stránka a dám znovu paypal.com a normálně jsem se přihlášený a vidím svůj učet i bez ověřovací SMS... a aplikaci na mobilu jsem nerozjel snad nikdy kvůli tomuhle, že to chce ověření, které je k ničemu?

Jj to mám, ale je z části vyhvězdičkované, jinak sedí.

edit: Ještě mě napadlo jestli tam nemá být předtím +420 asi to číslo smažu a dám znovu, něco podobného jsem musel udělat i z platební kartou v CZ, která fungovala jenom v EUR a nešlo to přepnout na CZK měnu, každopádně účet mám už hodně dlouho, ještě to ani nebylo v češtině to rozhraní a vypadalo jinak.

edit2: tak na účtu mám normálně s +420, ale když mi to chce posílat, tak to ukazuje bez předvolby

Dal jsem si jiné číslo (sekundární) a na to přišla SMS v pohodě, ale chtěl jsem tam mít moje hlavní číslo, bohužel i když jsem ho zkoušel znovu odstraňovat/vložit, tak SMS stejně nepřichází, přitom jsem tam tohle číslo měl jako první, možná už jsem ho vkládal při založení účtu.