Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nekde nainstalovat windows 10

Ahoj, stal se mi takový problém, mám nabotovanou flašku s windows 10 chtěl jsem na nový počítač nainstalovat operační systém problém je v tom že vůbec nereaguje kurzor ani Enter ani šipky prostě jako kdyby to bylo seklí nevím co mám dělat díky. Ale když najede do BIOSu kurzor a normálně vše funguje jak ma díky moc
Prostě hned ten úvodní obrázek instaloval jazyk formát času atd

Počítač to je ASUS ROG Zephyrus M16 (2022) GU603

A takhle teda vložím usb do pc spustí se windows 10 to úvodní ale žádné kurzor a nereaguje abych mohl potvrzovat Enter ani šipky dolů nahoru nejde

Jediný co jde je TAB ale to jen reaguje na volbu co chci ale potvrzovat nejde ničím tak nevím co se děje.

Prej je lepší

ech, ty jeho rogy zephyry jsem videl nabizet i pres 50.
on neco takoveho chtel, nasel si nejlevnejsiho prodejce a neoveril si, cim se vlastne lisi.

takze je prekvapeny ze v tom nejsou wydle, nevi co je flaska, neumi ji vytvorit, nema tucha o ovladacich.
uz je tu 20 komentaru a jeste nezacal ani instalovat - je uplne mimo.

at da bratrancovi peniz za instalaci, sedi vedle a necha si vysvetlit proc a jak.