Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 11- chyba instalací

Prosím o radu, koupili jsme novej ntb. chtěl jsem si z nostalgie zahrát heroes 3 ale při snaze o instalaci to vždy napíše "localization loading error" a at preinstaluju apku.
pro otvíráni iso mám daemon lite.

Nic moc popis. Máš novou verzi daemona? Taky ten ISO obraz může být poškozený, to nikdo neví. Zkus to stáhnout z jiného zdroje, jinak je to jen hádání kde může být problém. Předpokládám, že máš legální verzi. Pokud ne, stáhni si jiný crack... To jsem psát nemusel, asi dostanu BAN.