Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD zápis souborů

Dobrý den, jaké CD doporučíte na jednorázový zápis souborů do 100MB, tak aby šlo cd vypálit pdf (ne hudební) a šlo napsat fix na tělo text a nebylo moc barevné, spíš neutrální šedé (na cd často není při koupi vidět). Potřeba tak 10-15ks Děkuji

To sice ano, stačí obyčejná lihovka, ale technologe LightScribe měla něco do sebe :-) Kdysi jsem takovou mechaniku měl a nebylo špatné (na efekt) z druhé strany vypálit obrázek a seznam programů. Ne, že by to mělo nějaký velký přínos, ale vypadalo to dobře. Později jsem přešel na "manuál", kdy jsem všechny CD a DVD proskenoval a očísloval abych věděl, na kterém je konkrétní program nebo film, který zrovna hledám. Potom stačilo zadat název programu (filmu), který hledám a hned jsem věděl na kterém DVD ho najdu. Být to pár DVD, je to pohoda a takový program by nebyl potřeba, ale když jich máš přes 700, tak se těžko bez seznamu a očíslování hledá. Navíc ten program "SeznamDVD" byl zdarma a navíc načetl z CSFD nebo IMDB veškeré informace o filmu, za mě to bylo super.
Dneska by ten program asi málokdo ocenil, ale vyjímky se najdou pořád.

Ježíši, to já vím, nepřesně jsem to napsal. Účel ale splní oboje... Proč místo chytání za slovo nenapíšeš svůj názor??? Ne každý to má stejně.

Nemusíš se hned rozčilovat, je teprve pondělí...

Jj to máš pravdu :-) Bylo to ode mě hodně zbytečné, promiň. Poslední dobou jsem nějaký nervní, asi nedostatek spánku nebo nevím. Vezmu hafana na dlouhou procházku, to se snad uklidním :-)