Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění logických jednotek

Dobrý den. Potřebuji poradit. Uz me nebavi logicke disky a chtel bych je bud uplne smazat, nebo nechat jen jeden. Momentalne mame 4 logicke jednotky. Nevím jak je odstranit.:-| Jdou nějak odstranit abych nesmazal co na nich je ulozeno? Jinak mám windows XP. Díky všem za odpověď;-)

normální je mít jeden disk pro systém + program files (třeba 20gb), druhý zbylý disk pro data - ta naopak nepatří do C:\Documents and Settings.
pokud se ti podaří vyrobit jediný disk, ve kterém se budou data míchat s programy na jediném hnoji, dobře ti tak.