Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Správce tohoto systému zakázal Správce úloh

Chtěl bych se zeptat. Mám už takový postarší počítač a asi před rokem mi to začalo psát hlášku: "Správce tohoto systému zakázal Správce úloh" když stisknu Ctrl+Alt+Delete. Takže ani Správce úloh nemůžu spustit a tím pádem nemůžu ani ukončit některé programy. Děkuji za všechny odpovědi;-)
Změna kategorie, původně: Software (anarchist)

Jestli je to vir, tak jen změna registru nepomůže.
Tohle umí snadno vyléčit program Spyboot, ale ten taky nešel spustit.
Takže jsem ho odinstalovat a pak nainstaloval Spyboot v nové verzi do
jiné složky. Spustil bez restartu, update a pak scan. Ty chyby v registrech našel a pak opravil.
No pak následuje důkladná kontrola pc na viry a spyware pomocí všeho možného (ad-aware,avg, nod atd) , ale hlavně na tohle byl dobrý NOD32 a taková ulitka jménem "RMSality" od AVG. Tím se odstraní ten virus co za to může.
A nakonec je potřeba znova spustit NOD32 a ty soubory co nešly vyléčit se musí natvrdo smazat a pak dané programy znova instalovat.
Tento postup aplikujte i pro USB flash disky a diskety. Protože to je nejpravděpodobněji zdroj těch virů.
B-]