Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem význam hlášek logcat, nejde 5ghz hotspot

Z logcat, co znamenají? (Čísla nemusí být směrodatná(reprodukovatelná) třeba jde o nějaký deskriptor, který se mění). Aa hlášky jsem.očísloval na začátku.

Snažim se přijit na to proč mi nejde hotspot v 5ghz na mobilu. (Na 5ghz wlan se připojí ok) - nastaveni - hotspit - upředň.pásmo : 5ghz
projev: (z jiných zař.)daná wifi síť hotspotu zaboha nejde najít/neukáže se, jiné 5ghz ano

Ačkoli to vyoadá že hostapd/wpa-sopl zvolí pásmo

nl80211 response handler invoked
              nl80211_response_handler: cmd ...  received
New channel on frequency: 5845 with bandwidth: 40MHz                                            Channel switched. Frequency: 5845 Bandwidth: 3  event received
NL80211_CMD_VENDOR, vendor_id = 0x13...x6b

wlan1: interface state HT_SCAN->ENABLED
wlan1: AP-ENABLED
wlan1: IEEE 802.11 driver had channel switch: freq=5845, ht=1, vht_ch=0x0, offset=-1, width=2 (40 MHz), cf1=5835, cf2=0

wlan1: CTRL-EVENT-CHANNEL-SWITCH freq=5845 ht_enabled=1 ch_offset=-1 ch_width=40 MHz cf1=5835 cf2=0 dfs=0                                       wlan1: AP-CSA-FINISHED freq=5845 dfs=0
nl80211 response handler invoked                nl80211_response_handler:....d                     wlan_service_rps_enable: unable to open /sys/class/net/wlan1/queues/rx-0/rps_cpus
interfaceLinkStateChanged, iface: wlan1, up: true                                               event received NL80211_CMD_VENDOR, vendor_id = 0x1374, subcmd = 0xa5
Device is in MCC mode now

(v mobilu ty výpisy vidímbarevně přehledně řádkyv logcat -v color

Další vlastnost, jsem li zaroveň na 2.4wifi, hotspit přeskočí na 2.4ghz :

(Simultani 2.4ghz wifi a hotspot funguje -něco jako L4 wifi repeater -kazíto akorát NAT)

(Když zapnu hotspot k předchozimu vypisu přibuse totov

New channel on frequency: 2462 with bandwidth: 20MHz with HT
Channel switched. Frequency: 2462 Bandwidth: 2  event received NL80211_CMD_VENDOR, vendor_id = 0x...b
wlan1: interface state HT_SCAN->ENABLED         wlan1: AP-ENABLED
wlan1: IEEE 802.11 driver had channel switch: freq=2462, ht=1, vht_ch=0x0, offset=0, width=1 (20 MHz), cf1=2462, cf2=0
wlan1: CTRL-EVENT-CHANNEL-SWITCH freq=2462 ht_enabled=1 ch_offset=0 ch_width=20 MHz cf1=2462 cf2=0 dfs=0
wlan1: AP-CSA-FINISHED freq=2462 dfs=0
nl80211 response handler invoked
nl80211_response_handler: cmd 103, vendorID 4980, subcmd 165  received

Takže rada z fórv připojit se nejprv na nějakou jinou 5ghz síť , pak zapnout hotspot(a odpojit se) nefunguje.

1 Device is in SCC mode now ...nebo MCC (tipl m=multivbych 2 logickécwifi wlan0 a wlan1 dev z jednoh phy0, s=single jjenomhotspor nebo jen wifi STA)
2 950 Bad client number! client =0
3 810 using temp memory during nat del disable<e i a s b h r c s > disable2<
3 Light requested not available on this device. (Baterka-svitilna mi normálně jde)
4 vadí to něčemu:wlan_service_rps_enable: unable to open /sys/class/net/wlan1/queues/rx-0/rps_cpus (práva rw r r , ownrr root:root)
5 Can't call getKeyMgmtCapabilities_1_3, ISupplicantStaIface is null
6 Can't call getWpaDriverFeatureSet, ISupplicantStaIface is null (band 3 iface wlan1 country CZ )
7 Can't call disconnect, ISupplicantStaIface is null

5845-5835 Bandwidth je americká frekvencia,neviem v akom zariadení to máš spustené,ale táto frekvencia nieje kompatibilná s cz/eu regionom, eu region končí obvykle na 5815,asi máš nejaké zariadenie,ktoré je určené na trhy v us/oceania/china...viac z toho neviem vyčítať,len to že 5Ghz pásmo sa snaží hladať na neeuropskych frekvenciách....