Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uprava editovatelneho PDF

Mam cudzi editovatelny jednostranovy pdf. K nemu sa da vytvorit fdf.
1. niekde je zapisane, ze pdf je neopakovatelne, takze ak si naplnim do fdf udaje pre viac stran pdf, zobrazi sa vzdy len jedna. Da sa to niekde nejkym free nastrojom zeditovat?
2. do toho pdf by som potreboval vlozit obrazok, peciatka, podpis, kludne aj do pdf natvrdo -musel by som nasledne vyrobit viac pdf. Na nete som naseil ze by to slo "Adobe Reader - "Podepsat,přidat text nebo odeslat dokument k podpisu" -> "Umístit podpis" ->"použít obrázek"" ale nikde som take nieco v acrobat redaer nenasiel - predpokladam ze sa jedna o reader (v navode Adobe reader). Alebo zeditovat nejakym nastrojom to pdf, vytvorit pole pre peciatku a vkladat to tam pomocou fdf (aj sa da dat do fdf odkaz na obrazok na disku)
Alebo iny napad?

adobe reader verze x-neco ma jednoduche nastroje k editaci, prave k vyplnovani pripravenych formularu.
nepises jakou verzi mas.

na rozsahlejsi upravy nez vyplnovani poli potrebujes skutecny pdf editor, zkus google.
a pozor na stahovani cracklych verzi editoru mimo stranek vyrobce.

mam x
problemov je viacero, v prvom rade vyplnatelne PDFko, ale nech si vygenerujem kolkochcem stran dat do toho pdfka do suboru fdf, vzdy mi zobrazi len jednu stranu, proste nezopakuje to pdfko a nevyplni dalsie udaje z fdf . . .
do toho pdfka potrebujem vlozit obrazok ako podpis, resp peciatku. Nieje myslitelne aby som otvaral kazde jedno pdfko a vkladal to rucne :-) (ak by to tak vobec slo)

ja to takto obrazkem podepisuju, v menu je na to odkaz "podepsat", vkladam svuj .gif
pochopitelne se to podepisuje po jednom dokumentu, zvlast se otevira rezim pro editaci, urcujes misto vlozeni obrazkoveho podpisu.

pokud je to problem, najmi si brigadnika, nebo generuj formulare uz s podpisem.

Adobe Acrobat (plná verze) umožňuje elektronický podpis, tedy něco, co není vidět a musí se podepisovat každý jeden soubor zvlášť. Z toho, že píšeš o razítku, soudím, že si neuvědomuješ, že podpis je elektronický!

Nejedna sa o elektronicky podpis, potrebujem tam vlozit podpis resp peciatku, proste obrazok.
Aj som to tam napisal co niekomu fungovalo "Adobe Reader - "Podepsat,přidat text nebo odeslat dokument k podpisu" -> "Umístit podpis" ->"POUZIT OBRAZEK"
tuto volbu som ale nikde nenasiel, aj ked je v odkaze na zaciatku "Adobe Reader", myslim ze normalny reader toto neumozni