Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem T-Mobile, 100 GB, 300 Kč, 30 dní

Tak jako má/mělo O2 v ČR Datamánii - 100 GB za 300 Kč na 30 dní (zdražili na 350 Kč), má nově předplacenku i T-Mobile: https://eshop.t-mobile.cz/predplacene-karty#modal-twist-100gb

Nákup SIM karty je časově omezen, opakování balíčku dat (ve smyslu kdy se dá použít) nemá nijak přísný podmínky, pokud je prodleva do 90 dní.

Lekl jsem se, že to O2 zdražili všem, ale koukám, že my co už SIMku máme, tak je to furt za 300 Kč.

Využiju to jen v zimě 2-3 měsíce ročně, ale stejně bych víc jak třista za měsíc nedal.

TM SIM už taky běží 5G, ale rychlost je omezena na 300/50 Mbps up/down, což mám teďka skoro u O2, když jsem v dobré lokaci na LTE a u O2 by měla rychlost s 5G být až 800/100 Mbps up/down, což ale bude málokde, momentálně TM vychází lépe (nižší cena i každé 12. obnovení zdarma bez přerušení).

Jestli je to tak, tak je to špatná zpráva a se 100GB O2 SIM končim. :-/

Moc drahé, 5G stejně nedokážu využít. Nemám na to mobil, u nás to ani neni a ani tu rychlost nepotřebuju.

S nákupem SIM karty dělali strašný cavyky, funkční nákup byl v některý dny jen pár minut (doslova) a už toto pondělí měli vyprodáno a akci ukončili.

Moc lidí si to teda nekoupilo.

psali o tom asi na vsech technickych webech.
laici se k tomu myslim ani nedostali / nedozvedeli se. tech par usyslenych dat meli vyprodano za tyden.

jedu vsude na wifi, jinak mam nejaka zakladni data co staci na jizdni rady a poradnu na obede.
kdybych byl v 21.stoleti odkazany na lte, asi by uz moje deti nemely co dedit.
(ale pamatuju se, jak se jedna byvala dotacni kreatura chlubila, jak vyjebala s naselid - ze pro prazske zamestnance sveho ministerstva vymohla nejnizsi sazbu. no a tu jim dotuji zbyli obcani, co plati cenikove tarify)

o co vice bude podpultovych nabidek pro firmy, o to dele budou vysoke tarify pro domaci zakazniky, a o to smesneji budou pusobit tyto letni omezene akce.