Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po čištění notebook nelze zapnout

Zdravím, studuji IT a běžně si čistím počítač stlačeným vzduchem, ovšem dnes se mi moc nedařilo.

Vyčistila jsem noťas jako obvykle, zkontrolovala piny větráčků a okolní piny, zda jsem je nevypojila a dala noťas dohromady. Avšak nejde zapnout, kontrolovala jsem i nabíječku a zkoušela jiné zásuvky a nic se neděje. Po připojení nabíječky se nerozsvítí světýlko napájení. Máte nějakou radu? Noťas jsem znovu otevřela a znovu zkontrolovala všechny piny a součástky a vše se zdá v pořádku.

Předem mockrát děkuji za rady :-)

Trochu mně to připomíná sebe, když jsem dopadl stejně. Několikrát jsem PC rozdělal, překontroloval zapojení a složil zase zpět a ve finále jsem zjistil, že jsem vypnul i prodlužovačku vypínačem. Začal bych od začátku a překontroval, jestli je v pořádku nabíjecí adaptér. Pokud ano, tak znovu rozdělat a složit, může tam být někde zkrat. Těžko hádat, stát se mohlo cokoliv.

nevím, co si představit pod stlačeným vzduchem.
jak často probíhá takové čištění? nezkoušel náhodou někdo znovu pastovat, že ne?

cmos reset byl? vytáhnout baterku, odpojit cr2032 a zkratnout piny v konektoru.

odkaz nebo hw popis by bodnul pro představu: v polovině případů se ukáže, že ten krám je lepší vyhodit / servis nemá smysl.