Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stereo

Zajímalo by mne v čem to je.

Vyzkoušel sem čtyři hifi systémy a několik sluchátek a chovaní je na každém zařízení jiné

DVA způsoby chování

Když mám v počítači nastaveno středně ,tedy levý i pravý tak hraje levý a pravý taky trochu hraje ale jen slabě ,když to přepnu pouze na levý tak levý hraje a pravý nehraje a když to přepnu pouze na pravý tak zvuk nejde vůbec.

Jiné zařízení zase

Když mám v počítači nastaveno středně Levý i pravý tak hraje pouze levý a pravý nic, když to přepnu pouze na levý tak hraje a pravý nic a když to přepnu na pravý tak nic nehraje

jaké je tedy vysvětlení

nastavení sem prováděl v nastavení zvukové karty (vyzkoušel sem i jiný počítač)

V tomto videu 03-07

Právě že na dvou hifi věží (jedna nová) to funguje tak jak sem psal.Proto možná i v tamních komentářích někdo píše že to jde z obou.
I na hifi přepínám různé nastavení a prostě část zvuku jde z pravého i když výrazněji slabě než s levého.Nevím jestli to je nastavením ale asi je ten systém takový že nefunguje naplno jako stereo ale jako jeden který není schopný rozlišit co má jít do levého a pravého

je jedno co pouštím ale mono zvuk by měl jít jen z jednoho ale u některých tomu není