Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nedostupný účet na aliexpressu

Dobry vecer. Mam asi tyden ucet na Aliexpressu- jeste jsem tam nenakupoval a ted jsem tam sel neco koupit a zjistil jsem, ze jsem zapomnel heslo- nikde doma jsem ho na papire napsany nemel- tak, jak to delam, tak jsem zadal email a klikl na ,,zapomenute heslo" a kod si nechal zaslat na email- jenze nic nedorazilo- ani do spamu ani hromadnych zprav.. zkousel jsem to nekolikrat a nic, zadny email neprisel.. tak jsem si zkousel vzpomenout na heslo a vzpomnel jsem si- prihlasil se, vsechno fungovalo, ale kdyz jsem treba chtel rozkliknout ,,Wish list" napsalo to, ze muj ucet je docasne nedostupny.. zkousel jsem tam neco koupit, zaplatit kartou, ale pri odkliknuti placeni po zadani cisla karty mi to zas napsalo ze muj ucet je nedostupny..nevite, co s tim? dekuji :-)

To, že vlastník mailu nasadí filtry, které po odeslání nebo před příjmem zprávu zahodí jen proto, že mail obsahuje nějaké "neliberální" slovo bez jakékoliv informace odesílateli nebo příjemci je prostě sprosťárna. A nemá to nic společného s SPF nebo jinou technickou záležitostí.

Ale ma, pretoze s Googlom bojujem uz dlhe roky. Google, ktory rad zneuziva dominantne postavenie na trhu obcas odmietne mail a jedine, co moze spravit je obratit sa na jeho guidelines, kde sa vacsinou dozvies trt, pretoze vsetko co odporucaju uz si davno spravil.
Cize tebe sa vrati email, ze nebol prijaty, ale ako dovod je uvedene, ze porusujes ich podmienky, ale nikdy sa nedozvies ake.
Sposob dovolania je viac ako tristny, pretoze podpora 0 bodov, moznost zavolat 0 bodov, obcas sa zjavi niekde nejaky formular, na ktory ti nikdy nikto neodpovie.

Zdravím, mám stejný problém. Přihlásím se, naloží, košík, přejdu k platbě, zadám platební údaje a prý že mám deaktivovaný účet. Ať se zkusím odhlásít a znovu přihlásit. Udělám to a pořád dokola. Nějaký posun u tebe?