Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba 43 ? co to je ?

Dobrý den přeji. S dovolením bych se rád někoho znalého dotázal, jelikož sám si už nevím rady. Mam základní desku asus M3n78PRo s integrovanou graf kartou Nvidia 8300. dokoupil jsem jinou graf kartu od Sapphire Radeon HD 4850 a používám Vista 64bit. Již při instalaci softwaru pro základní desku mi počítač hlásí chybu s ovladačem VGA - byl zakázán. Nevim proč ? A následně mi i přes nainstalovaný software ,vše Vista 64 neběží přídavná grafická karta. Hlásí chybu č. 43 - software byl nainstalován ale ovladač nekomunikuje s VGA výstupem. Už sem vyzkoušel vše co znám, nic nepomáhá, ani přeinstalování kompletního software, deaktivace integrované karty na desce a já už dál nevim jak to odstranit. CHyba č. 43 a zaregistroval jsem i hlášení o chybě č. 10. Nevíte někdo prosim pěkně kde je problém ? děkuji s přáním pěkného dne

1. odinstaluj ovladace integrovanej grafiky
2. integrovanu grafiku zakaz v BIOSe
3. skontroluj ze si do tej dodatocnej grafiky zapojil vsetky dodatocne napajacie konektory
4. instaluj spravne ovladace novej grafiky (pre vistu64 a z webu vyrobcu grafiky, ziadne ine), ak je problem tak: preinstalovat ovladace chipsetu, ak nepomoze tak nainstalovat nanovo Win+SP3+ovladace chipsetu+grafiky, ak nepomoze tak reklamovat grafiku.