Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Všude chybí možnost režimu spánku.

Zdravím,

dnes jsem oprášil starší PC a nainstaloval nově Windows 10. (Xeon E5-2670V3 - AMD RX 580 8GB)

Ale mám problém, všude chybí možnost nastavení PC do režimu spánku.

Nevíte čím to může být? Nikdy jsem se s tímhle nesetkal.

Vše je dnes nově nainstalováno Windows i ovladače nejnovější.

Zkoušel jsem tyto možnosti https://www.minitool.com/news/no-sleep-option-windows-10.html ale bez výsledku.

No já to všude vypínám tak bych byl spokojený. Jestli tam nemáš plotnovy disk není důvod k nějakému režimu spánku.

Jinak pokud je to serverova deska - podle CPU tak to tam asi není. U normální desky bych se podíval do BIOSu. Kdyz to sem nafotila třeba poznáme co je to za položku když to nenajdeš. Tuším nějaké ACPI.

Viz. brum brum. Odkud máš ty ovladače? Doufám, že ne z Win update... ono to tak vypadá. Ovladače stáhni ze stránek výrobce desky a začni chipsetem.
Taková podotázka. To používáš serverový procesor z jakého důvodu?