Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojeni NTB -> TV

ahoj,

dotaz: jak pripojim notebook Dell Studio k TV, abych mohl koukat na film? TV nevim jaka ma specifika, kazdopadne je to vcelku aktualni model znacky SONY.

predpokladam ze nejakym kabelem, ale nevim jestli potrebuju i redukce, nebo smad kabelu vic...

nejvice by mi pomohlo, kdyby mi nekdo hodil primo link treba na Alzu na konkretni produkt/y. :)

dekuji!

Podla webu dell.com, ten notebook nema video vystup, takze nijak. (skontroluj si v navode ci to nema nejaky video (composite) vystup alebo S-Video vystup).

Existuju prevodniky VGA->video ale drahe (urcite aspon 1000 Kcs)

P.S. ak je ten TV LCD, tak ma mozno vstup VGA, musis napisat presny model TV alebo si to pozri sam ze ci TV ma vstup VGA.