Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Defender - jak moc je to bezpečné?

Mám na počítači Windows 10, občas se mi tam zobrazí tahle zpráva:
[97209-defender-jpg]
Jak moc mohu věřit, že v počítači žádné breberky nemám, případně co byste mi ještě doporučili?
Počítač používám doma hlavně na internet a příjem a posílání emajlů. Zatím nepozoruji, že by mi tam něco řádilo.
Ale jak se říká, hlášení, že nebyl nalezen žádný vir nemusí být od antiviráku, že v počítači žádný vir není ale hlášení od viru, že ho antivir nedokázal najít.

Změna předmětu, původně: Jak moc je to bezpečné? (host)

Na žádný antivirus a anti spy se nedá 100% spolehnout. Viry jsou vždy napřed. Nejdůležitější je ovladač mezi počítačem a židlí. Nelozit na nic podezřelého, nebrat cracky a přemýšlet, než na něco klikneš. To je nejspolehlivější ochrana.