Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mazání textu v Androidu

Dobry den. Chtel jsem se zeptat, da se nekde vypnout to, ze kdyz pisu text treba v prohlizeci v mobilu nebo v poznamkach v mobilu a text spletu a mazu a drzim klavesu mazani a maze to, tak po par vterinach drzeni mazani to smaze cely text... Uz me to stve dlouho.. :-)) Jakoze ze bych chtel, aby to mazalo jen, dokud drzim prst na klavese a ne, aby to skocilo a smazalo cely text..Diky

Tu na mobilu Samsung je puvodni Samsung a to same mi delalo na tabletu Samsung (SM-T560) ale uz je to v podstate vyresene, muzu prepinat mezi klavesnicemi (stazenymi a tou puvodni Samsung), protoze ty stazene mi uplne nevyhovuji, jsem zvykly na puvodni..