Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shotcut nefunguje filtr zvuku

Dobrý den, mám prosím problém se stříháním videa na shotcutu. V celém projektu mi normálně funguje filtr ztlumení zvuku, jen u dvou úseků ne. I když tam ten filtr nastavím a vidím, že tam je (tak jako u ostatních) tak mi u těch dvou úseků jde stále slyšet. Víte, kde se mohla stát chyba?
Zkoušela jsem přidat i další filtry, ale ani jeden nefungoval. Prosím o radu. Děkuji

nepoužila si náhodou nejaký filter,ktorý je určený pre jack/pulse audio ? pokial áno,treba mať nainštalovaný jack software kit,inak sa takýto plugin bude správať nepredvídatelne...shotcut má niektoré filtre,ktoré podporujú určitý konkrétny hardware a to vyžaduje mať určité hardwarové a softwarové doplnky,ktoré shotcut nedoinštaluje,treba ich v systéme mať....