Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je táto zostava vhodná na hranie?

Zdravím, je táto zostava vhodná na bezproblémové hranie vo full hd? Popr. čo na nej zmeniť, ako ju vylepšiť? Za vaše postrehy a názory vopred ďakujem

Základná doska: ASUS H170 PRPO GAMING
Procesor: Intel Core i5-7400 3.00GHz
Úložisko: Samsung 850 EVO, 2,5 SSD, 250GB, Seagate Barracuda 3,5 HDD 1TB 7200RPM 64MB Cache
RAM: Kingston HyperX Fury, 2133Mhz, 2x8GB, RAM DDR4
GPU: ASUS DUAL-GTX-1070-O8G
Zdroj: EVGa 500 500w w1 / 80 PLUS

ten pc nemá smysl vylepšovat, ber ho tak jak je.
za sebe bych jen vyhodil oba historické disky a dal tam ssd sata 1tb, pro dobrý pocit. třeba ssd230s, mx500 ...
(starý systém se dá naklonovat na hový ssd, pokud je instalace v pořádku)

hry nehraju, jen odhaduju že to stačí na nějaké předloňské hry, ale jako potenciální pařan to asi budeš vědět líp.

Za mě je to za tu cenu v pohodě, ty komponenty jsou kvalitní. I ty disky bych nechal jak jsou. Jestli dobře vidím, tak je tam jeden SSD, ten bych nechal na systém a nejčastěji používané programy a ted druhý mechanický čistě na filmy, hudbu, archivy a zálohy. Jestli Ti dá prodejce alespoň týden na vyzkoušení záruku, šel bych do toho. Vylepšovat nebo koupit něco lepšího se dá vždycky, ale taky to zase něco stojí. Podle mě je to férová nabídka.