Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redmi Poco M3 nejde zapnout.

Mám holky a kluci problém. Můj miláček mi začal hodně blbnout. Ale opravdu hodně. Telefon mi nejde zapnout. Musím udělat následující.

Rozmontovat ho, odpojit baterku, nechat chvíli bez baterky, cca 3 minuty, pak baterku připojit a telefon normálně naběhne a funguje.
Nevíte kde je chyba a kolik by stála oprava?
Ono rozdělávat to a pak zase skládat je docela vopruz. Zatím mi to dělá kámoš protože tohoto nejsem schopná.
Jsem z toho na prášky.
Děkuji za každou radu.

Poco M3 som cca pol roka späť tiež riešil s rovnakým problémom. Odniesol som do mobil servisu a bez úspechu. Bolo by nutné meniť celú dosku a z vyjadrenia technika špecializujúceho sa na opravy mobilov mal za dané obdobie väčšie množstvo POCO M3 a vždy to isté čiže je tam nejaký sériový problém z výroby. Skús to prípadne tiež niekam odniesť ale takmer určite sa to neoplatí opravovať vzhľadom na cenu mobilu a opravy. Postaraj sa o zničenie údajov a vyhodiť do elektroodpadu. Batériu si môžeš nechať a skús ju predať cez online bazár. Ja som batériu predal za cca 10€ čiže aspoň niečo :-)