Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ivysílání: zvuk jde, černá oblast videa

Na androidu mi v web browseru firefox přestalo fungovat přehrávání pořadů na ceskatelevize . Zvuk jde ale část s obrazem je černá (a zdá se mi i menší (meně vysoká než má být) -jako kdyby se plocha videa neinicializovala.
Ale pozor! Na tom samém webu ,živé vysilani jde!

Normálně mi to jde, ale teď zrovna ne. Ne vite proč?

A v té jejich aplikaci z Play, tentýž "černý" pořad funguje? Napadá mě nějaké zabezpečení, případně jejich technický problém.
Jinak mě se to "černé" udělá, když chci pořídit screenshot obrazovky se skrytými titulky. "Vyfotí" se jen titulky a místo obrazu pořadu "černo". :-)