Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MikroTik: jak zablokovat port na firewallu

Zdar. Nějak s tým nemužu hnout.

NVR jede na firmě na portu 3321.
Když to přepošlu přes port forward na sternem portu, tak je to ok
add action=drop chain=forward comment="drop all on port 3321" disabled=no protocol=tcp port=3321
Když je pravidlo enable, tak se doma na NVR nepřipoji.

Ja však potřebují port forward z venči na 4411 portu a poslat na 3321.
Mam to dobře a normalně se doma připojim do NVR i na tom 4411 portu. Ale nejde zablokovat.
https://postimg.cc/QK997yWj
Pokud se kouknete na ten port 4411 tak na packets není žadný provoz a kamery přes NVR jedou.

Když změním action na accept, tak na tom portu take žadný provoz není.
https://i.postimg.cc/BZVYQy2c/accept.png

Kde mam chybu?
S mikrotikem neumim, ale bych řek, že mam špatně nastavene In. Interface a Out. Interface.

Přesměrovaní mam dobře a funguje to.
Něco mrvim na firewallu.
Firewall ma 2 vstupy.
Z vnitřní sitě a venkovní, ne?
A mi to připad, že to blokují na na vstupu z vnitřni sitě a pak se to teprve v port folwald přesměruje na ten port 4411.
Proto nevidim provoz a nejde to zablokovat.
I když to už mám vyřešene jinak, zajima mně, kde dělam chybu a spravne řešení.