Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr PC sestavy

6. zastaralá grafika
5. zastaralá grafika
4. zastaralá grafika (EDIT: kouknul jsem na to ještě jednou a pokud by mi jeden z nich dal někdo zadarmo, tak asi tento, jinak bych si navrhnul raději něco sám)
3. zastaralá grafika
2. zastaralá grafika
1. grafika ok, ale podřadný zdroj, zastaralá zvukovka, malé ssd, procesor bez podpory PCIe4, což v samotném PC nevadí, ale případný budoucí upgrade grafiky nebo ssd to může zkomplikovat.

Nejlepší je teda 1, ale který koupit, tak za mě nevyhovuje ani jeden.

2 a 3 jsou špatný

1 je na úrovni té 1 a 4 z prvního dotazu.

Proč si nevybereš něco z toho, co tu lidem navrhujeme každý den? Prostě poměr výkon/kvalita/cena je vždy nejlepší u montovaných sestav. Pozdější upgrady těch značkových PC, u kterých za tebe o jednotlivých komponentách rozhoduje výrobce, jsou problematické.