Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi obraz z pc do monitora

cawte poskladal som pc, bedna bezi, ventilatory sa vsetky krutia, ale nedostavam obraz z pc na monitor ani z grafiku ani z dosky, skusal som hdmi aj dp.... neviete co stym je

Nejak som to poriešil, akurát neviem získať obraz z mb, cez gpu to ide

No a chceš mít obraz z integrované grafiky nebo z dedikované? Když máš v PC dedikovanou grafiku, tak je používána jako primární. Pokud ji vyndáš z PC, tak pojede integrovaná. V BIOSU máš taky volbu, která karta má být primární.