Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel 2013 - Pri otvorení odkazov dochádza k pádom Excelu

Takže mám počítač z operačným systémom Windows 10: Home edition 64x, verzia 22H2. Mám problém z dokumentami Excel, fungovali ako májú až do včera, kedy sa začal chovať divne, pri pokuse o otvorenie odkazu sa ten začne načítavať, až padne úplne excel. A toto sa opakuje stále, nejde len o jeden odkaz ale o všetky dokumenty, skúšal som pretiahnuť na počítač aj záložné ale chovajú sa rovnako. Skúšal som program odinštalovať, vymazať jeho súčasti z Appdata a znova ho nainštalovať ale nepomohlo. Počítač som skenoval po reštarte Windows defenderom.

Toto môže byť celkom problém vypátrať a jednoduchší možno bude reinštal celého windowsu.
Problém s najväčšou pravdepodobnosťou nebude v Exceli, ale niekde inde. V lepšom (alebo horšom?) prípade to mohla spôsobiť windows aktualizácia. Tie prišli práve teraz v utorok/stredu.

Windows 10 som reinštaloval z novými aktualizáciami, po nainštalovaní ms office 2013 sa ten správa ale rovnako. Sú nainštalované len ovládače a ms office 2013. Po kontaktovaní podpory microsoft corporation, mi táto povedala, že ms office 2013 je prastará verzia office, a nech si radšej zakúpim novú. Tá mi ale nevyhovuje lebo funkcia, ktorú najviac potrebujem je vo verzii 2013 nastavená na 9996 záznamov, kým vo verzii 2016 - 2021 iba 2500 záznamov.

Tabuľka, v exel 2013 môžeš mať max tabuľku o 9996 riadkoch ale v ostatných verziách už len 2500 záznamov. Tabuľku mám preto aby sa neopakovali názvy mojich poviedok. V prvých mesiacoch, keď som objavil túto poradňu som riešil iba hackera a obnovenie svojich dát. Z hackera sa časom stala vadná aktualizácia MS, ktorá sa niekoľko krát opakovala, pri winxp aj win7.