Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s náhodným restartováním

Zdravím,
poslední týden mám problém s náhodným restartováním PC. Počitač se při hraní náhodně restartuje po půl hodině hraní, někdy po hodině atd. teploty komponentů jsou v pořádku, sledováno v HW Monitor.
CPU testován v benchmarku - v pohodě
GPU testována v benchmarku - v pohodě
paměti ram testované v memtestu - bez erroru
Někdy po restartu počítač naběhne jen z 8gb ram místo 16gb (třeba 1 z 5 restartů)
Sestava procesor: ryzen 5 5600x
GPU: RTX 4070
Ramky: ADATA XPG 16GB KIT DDR4 2666MHz CL16
MB: A520 AORUS ELITE
zdroj: Eurocase 650W ATX-650WA-14 (starej cca 7 let)

Jediný co to teda asi může být je základní deska nebo zdroj.
Máte nějaký nápady?

Jo, viz. Host. Zapoj tam normální zdroj a ne tuhle pyrotechniku. Může to být i deskou nebo právě RAM jak zmiňuješ. Zkoušels je ve slotech prohodit nebo zkusit po jedné a testovat? Zdroj bych ale vyměnil každopádně. Eurocase je nekvalitní, vyrábí díly s nejistou životností a v horším případě může začít hořet. BIOS je aktuální?