Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlučnost HDD

Zdarec lidi,

jak plyne z názvu topicu. Můj hardisk je děsně hlučnej. U každého kliknutí úplně na cokoliv, jde slyšet jak hodně těžce "pracuje".

Zkoušel jsem analyzovat na defragmentaci, není potřeba, ale našlo mi to hodně "nepřesunutelných souborů". Nemůže to být tím?

Díky za rady co s tím. ;-)

No jo no:-) Buď si uděláš svoji skříň třeba z betonu aby nebyl slyšet nebo koupíš nový tichý. Nic jinýho dělat nemůžeš. Teda ještě mě napadj špunty do uší:-) Jdou koupit ztišovače na hdd ale vzhledem k ceně vyjde nový tichý hdd jen o pár kaček víc. Jestli rezonuje skříň mohl bys ho zkusit vyndat a dát na "podlahu" skříně,. Stejně už je skoro po smrti ta 120tka...