Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Strong DC - nevyhledava, nestahuje. Odpojuje se od hubu.

Zdravim, mam problem se Strongem DC v 2.03.. Pouzivam ho delsi dobu a vse bylo v pohode. Zadny problem ve stahovani, vyhledavani atd... Ale od te doby co jsem do PC pridal Wifi kartu do slotu, tak strong nevyhledava, nestahuje. Odpojuje se od hubu. Kartu jsem vyndal a stale je problem. Muze mi nekdo poradit? Mockrat diky
Změna předmětu, původně: Strong DC (LaKr) (Kráťa)

Podle paměti: Vyresetovat nastavení (smazat soubory nastavení), uložit/zálohovat frontu (queue), nastavit vše znovu (čili nový klient), vložit frontu.

EDIT// ale ve světě DC++ se aktivně už nepohybuji 2 roky - je možné, že se všechno mění. :-) Skoč si kdyžtak k BM na fórum co s tím.