Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do +- 1300eur

Tu watáž pri grafikách viem, že treba sledovať ale zrovna pri tom msi mi to uniklo. A že teda poriadne čo pozerám. Dík.

Notebook nie je pre mňa ale pre dcéru. Je to do školy na nejaké ľahšie grafické programy ale aj rada si zahrá na PC, tak prečo nezabiť dve muchy jednou ranou, všakže. :-)

Ešte som pozeral po nejakých msi Katana, len tie sú bez OS. No a zaujímavo vyzerajú aj Lenovo LOQ, len sú osadené tými 4 jadrovými cpu.

Je to do školy na nejaké ľahšie grafické programy ale aj rada si zahrá na PC

To je nejhorší kombinace, pro kterou v podstatě neexistuje řešení. To je jako kdyby chtěla formuli, se kterou může zároveň jezdit do lesa pro dřevo.

Tím chci říct, že do školy je ideální 14" lehký, úsporný model a na hry samozřejmě nějakou výkonnou 17" žravou obludu (když to teda musí být notebook).

Určite? Tak ako to napísal host... Univerzálnosť je niečo čo vždy prinesie horšie vlastnosti pre každý smer na dosiahnutie "ideálneho" výsledku. Berie do úvahy že to bude takmer 2x ťažšie prípadne ak beriem do úvahy až 17,3" varianty tak kľudne aj 3x pričom furt je to notebook kde je všetko natlačené k sebe s obmedzením pre chladenie a teda vždy je to výkonovo škrtené. Ľudia majú univerzálnosť radi a nijako nekritizujem univerzálny NTB aj ako hlavný PC, sú ľudia čo to reálne využijú a je to pre nich vhodné. Len si to treba všetko zmapovať či je to skutočne vhodné v tvojom prípade.