Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook, problém s Wi-Fi po oprave

Zdravím, odkedy som mal notebook v oprave (pánty) nejde na ňom Wi-Fi, respektíve ide len pri routeri a akonáhle sa vzdialim čo i len pol metra už klesajú paličky a zhruba 1.5-2m od routera už vôbec nič. No a navyše keď sa snažím pripojiť hneď spomalí internet na všetkých zariadeniach v blízkosti. Mohli niečo pokaziť v oprave keď ho rozoberali a skladali naspäť? Predtým všetko fungovalo úplne normálne. Stretol sa s týmto niekto alebo by mi vedel pomôcť? Ďakujem.

Přesně tohle mě napadlo a už se mně to stalo u vlastního staršího notebooku. Sice ho skoro nepoužívám, ale chci, aby byl 100% připravený když někam pojedu. Úplně ten samý problém, buď jsem to zpátky nezapojil nebo to odpadlo, protože jsem to málo zamáčkl. Oboje je dost možné.