Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde formatovat disk (C). Je na nom Windows XP SP3.

NEJDE FORMATOVAT DISK (C)JE NANOM WINDOWS XP SP3 :x:
mam dva windowsy a vymazavam ho z druheho predtym mozno este aj terasz tam bol (je) virusik trojan downloader DABOBRA nebo DADOBRA tak sas vola ale uz je v karantene takze stym asi problem nebude dal som potom kontrolu disku a nejde ju dokoncit v druhej faze skonci vypne sa system suborov je NFTS
pomozte mi co mam robit uz by som ho cchel formatovat a preinstalovat windows
suurne
vopred vam vsetkym machrom ktory sa vtom vyznste dakujem za odpovede dufam ze spolu najdeme riesenie este by som dodal ze som pocul o programe na opravu diskovych poli pomohol by mi ????
majte sa
Změna předmětu, původně: NEJDE FORMATOVAT DISK (C)JE NANOM WINDOWS XP SP3 (anarchist)

Tak si to ujasněme. Máš PC, v tom disk C a na něm Windows XP. Chceš to formátovat, ale nejde to. Bodejť by to šlo, Windows nezformátují disk ze kterého jsou spuštěna. Takže - chceš-li fakt formátovat (při vědomí že data a vše na disku se odebéře na věčnost) tak to půjde, ale z instalačního CD Windows. To se spustí tak, že jdeš do BIOSu (záleží na typu PC event. základní desky jakou klávesou se toto děje), nastavíš bootování z CD a tam už tě to vede, je třeba číst co ti to píše.

prepac ale nerozumiem ako nabootovane ja mam iba disketu spustaciu nemam cd bootovacie a urcite som vtedy neinstaloval windows cez tu disketu spustaciu instaloval som ho cez druhy windows normalne som cez druhy vlozil cd s windowsom a instaloval

dik ze sa oto zaujimas ale ja uz idme prec
este raz ti dakujem
maj sa a dobru noc