Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Viry v iphone

Ahoj, potřebuji pomoc s jednim problemem. Dnes jsem si stahl avast antivirus do meho iphonu a napsalo mi to ze muj iphone ma nejspise 2 viry
A hned sem spadl do paniky. Tak sem si to nasel a zjistil sem ze mit zavirovany iphone je velmi mala sance ale avast antivirus mi neustale rika ze mam 2 problemy(viry) takze bych se chtel zeptat pokud nekdo vi jak odstranit vir a taky jak to vubec zjistit ze mam v iphone vir tak napiste dekuji

avast je generator falesnych poplachu, aby dokazal svou "uzitecnost".
bohuzel v te zaplave lzivych hlaseni pak tezko najdes to co ma smysl.
nebyl uplne nejlepsi napad to instalovat, zvlaste po jejich "zvlastnim" zachazeni s osobnimi udaji uzivatelu.
asi predpokladaji, ze lidi co instaluji avast, zakonite stahuji a instaluji kdejaky neseriozni hnuj z netu, ze se kazde 100. jejich varovani musi trefit.